A zase po roce jsou tady tradiční Tulácké Vánoce na Zelené Lhotě

Termín: 22.-24.11.2019

Odjezd:  pátek, vlakové nádraží, sraz 16.30  ( odjezd vlaku je v 16.51) Pokud máte pas či dětskou občanku, vezměte s sebou, platí zejména pro starší (cca od 13.let) , abychom se nemuseli ve vlaku dohadovat o věku dětí.

Příjezd: neděle, 24.11.2019  13.10 na vlakové nádraží

Přihlášky: do mailu do 17. 11 . 2019 , předmět "Vánoce"

 

Co s sebou:  oblečení vhodné na pobyt v budově, přezůvky, věci na spaní a hygienu, spacák, oblečení na ven  (v sobotu půjdeme na výlet nejméně na půl dne). Boty vhodné na chůzi. Rukavice, čepice, šátek. Prosím, sledujte počasí a přizpůsobte oblečení. Pokud by hlásili sníh, tak s sebou i nějaký silný igelitový pytel na  bobování. Boby a saně NE.

Svačinu na sobotní den, lahev na pití nebo s pitím je nutná, pití uděláme dětem v sobotu ráno.

Nezapomeňte na dárky. Jeden dárek je bez podpisu, anonymní, ten dáme pod stromeček a někdo si jej vylosuje. Další dárky už budou rozdávány jmenovitě tomu, komu patří. Obdarujte tedy své kamarády, potěší je to. Jak je zvykem, chceme, aby dárečky byly drobné  a alespoň částečně vytvořené vlastníma rukama. Nezapomeňte,  ptejte se kdo jede, připravte dárky svým kamarádům, myslete i na nováčky, ať pod stromečkem mají překvápko.

Program:  

Pátek večer:  příprava salátu, pečení cukroví,  turnaje ve hře Prší ( vezměte s sebou karty, tolik jich nemáme) 

Sobota:  pěší turistický výlet s hrami, odpoledne příprava večeře,slavnostní večeře (bramborový salát a smažený kuřecí řízek , čekání na „Ježíška“, dárečky, deskové hry a tradiční noční hra „svíčkovaná“

Neděle:  podle počasí drobné hry venku nebo v budově, úklid, balení, oběd a funění do kopce na vlak.

V plánu je i „kino“.

Cena:  300 Kč (ubytování  180 Kč, jízdné cca 50 Kč, jídlo pátek večeře, so – snídaně, odpolední polévka, slavnostní večeře, cukroví, ne-snídaně, oběd, poplatek za energie a teplo 1500 Kč za objekt ) náklady na akci jsou vyšší, ale zbytek budeme doplácet z rozpočtu PS jako to děláme každý rok. Vybíráme pouze hotově na Zelené Lhotě nebo u vlaku.

                                                                Vladimíra „Aviča“ Brandová

Designed by Z

Copyright © 2013. All Rights Reserved.