Noc pod hvězdami

Krásný srpen všem,

abychom vám ani tento měsíc nechyběli, máme pro vás jednu drobnou akci.
V rámci projektu Zlepšovadlo, pořádáme Noc pod hvězdami.
Jedná se o výlet s nocováním venku. Čeká nás lehká procházka, hrátky s mapou, stavba přístřešku, večerní výstup na rozhlednu, nocovačka bez deště ( snad :) ) a samozřejmě návrat domů.

 

Akce je 22.8. a 23.8. Sraz mezi 14:00 až 15:00 na vlakovém nádraží v Klatovech. Přesný čas bude upřesněn až na základě počtu přihlášených a pořízení hromadné jízdenky. Odjedeme do Rokycan, zde se vydáme do osady Raková. Na místě přespání odložíme batohy, postavíme ležení a vyrazíme na kopeček Kotel. Zde vystoupáme na rozhlednu, ideálně ve večerních hodinách. Ať můžeme mrknout na hvězdy. Dále nás čeká návrat k přístřeškům a do spacáků. Druhý den se pobalíme, v klidu dojdeme do Rokycan, poobědváme a vrátíme se zpět do Klatov.

Co nutně sebou : spacák, karimatku, autoplachtu či celtu, čelovku či baterku ( večerní/noční procházka bude ), osobní hygienu, pláštěnku, svačinu a pití na cestu, kapesné pro případné útraty, více méně běžné věci které si berete sebou na dvoudeňák, neberte si prosím hamaku - nebudeme spát v lese

Nocovat budeme na zahradě, ano, není to žádné terno. Můžeme ale v klidu zanechat věci na místě, a na rozhlednu kráčet bez batohů, v případě špatného počasí máme zázemí. První den počítáme procházku okolo 10-12km. Druhý den se s velkou rezervou vejdeme do 10km, uvidíme jak moc nás první den zmůže.

V rámci projektu bude hrazené jízdné tam i zpět, večeře, snídaně a oběd. Akce je do 18 let. Kdo studuje na SŠ, počítá se dokud nedostuduje. Pokud je vám tedy 19, jdete do čtvrťáku na střední, i tak můžete podat přihlášku a jet. :)

Přihlášky! Prosíme o zaslání nejdéle do 15.8 na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu napiště - Noc pod hvězdami. Dále prosíme o běžné základní údaje účastníka, jméno a příjmení, adresu trvalého bydliště, datum narození a kontaktní údaje ideálně telefon. V případě potřeby piště speciální požadavky, léky či jiné neduhy.
V případě dotazů jsem vám k službám na tel. čísle. : 731 162 299

Na koho se na akci můžete těšit? Na Hurona, Teki, Majdu a samozřejmě Zdendu.

Designed by Z

Copyright © 2013. All Rights Reserved.